Hakkımızda

Ülkemiz sahip olduğu farklı ekolojik özellikler ve toprak yapıları ile meyve yetiştiriciliğine son derece uygun bir yapıya sahip olup bu özelliklerinden dolayı bir çok meyve türünde üretim miktarı ve üretim alanlarında dünyada, ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun bilincinde olan “FAVORİ FİDANCILIK” sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile farklı ekolojik bölgelerimize uygun anaçlara aşılı Nar, Zeytin, Narenciye,Japon Erikleri, Badem, Kayısı ve Ayva gibi türlere ait serfikalı meyve fidanları üretmektedir. Konusunda uzman kadromuz ve bu özelliği ile konusunda ülkemizin en köklü kuruluşu konumunda olan “FAVORİ FİDANCILIK kendini sürekli yenileyerek modern meyveciliğin gerektirdiği Bodur, Yarı Bodur ve Standart Çöğür anaçlarına aşılı milyonu aşkın meyve fidanı üretim faaliyetlerini Çukurova bölgesinde sürdürmektedir. Son yıllarda ülkemizde meyvecilikte hızlı bir dönüşüm yaşanmaktadır. Bu dönüşümün daha da hızlanarak ülkemizin dünya meyvecilik sektöründen daha fazla pay alması, toplam üretimin % 3-5’ leri seviyesinde olan teze meyve dış satımımızın hızla arttırılması için modern meyveciliğin gereklerinin yerine getirilmesi gereklidir. Bu çerçevede ”FAVORİ FİDANCILIK” olarak üreticinin her yönden desteklenmesi ve sorunlarının çözümü yönünde firmamız teknik elamanları yoğun çaba içerisindedirler. Üreticilere çeşit ve uygun anaç önerileri yapılırken bahçe tesisi edilecek yerde gerekli gözlem ve incelemeler yapılmakta, gerek toprak, gerekse o yörenin ekolojik verileri değerlendirilmektedir... Meyvecilikte bahçe tesisinde yapılan hata gelecek yıllarda telafi edilemeyecek miktarda parasal kayıplara ve zaman kayıplarına neden olmaktadır. Bunun bilincinde olan “FAVORİ FİDANCILIK” bahçe tesisinde bilimsel olarak her türlü değerlendirmeyi yaparak ürercilerinizi yönlendirmektedir.

Favori Fidancılık Hakkında!

Ülkemiz sahip olduğu farklı ekolojik özellikler ve toprak yapıları ile meyve yetiştiriciliğine son derece uygun bir yapıya sahip olup bu özelliklerinden dolayı bir çok meyve türünde üretim miktarı ve üretim alanlarında dünyada, ilk sıralarda yer almaktadır.

Müşteri Görüşleri

  • Cemal ERDOGAN

    Favori fidancılık şirketi gerçekten işini iyi yapıyor. Fidan çeşitlerini ve verdikleri hizmeti çok beğendim sağolsunlar..

  • 1
  • 2
  • 3

Bağlantılar

Bize Ulaşın

 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 0533 696 81 61
  0532 543 09 99
  0532 724 38 69
  0322 311 36 66
 Merkez Ofis: Süleyman Vahit cad. Bahcelievler Mah. no 498 Yamaçlı son durak Renda Petrol Ofisi karşısı Yüreğir/ADANA

Bizi Takip Edin